Cupen dam 2018/19 omgång 1-3

Cupen dam 2018/19 omgång 1-3

Sortera på:
  1. P18 IK 1
    Tyresö FF 4
    Rävhagen Konstgräs Publik: 62
  2. Vänersborgs FK 0
    Skoftebyns IF 6
    Vänersvallen Syd Konstgräs Publik: 145
  3. Orust FC 0
    Göteborgs DFF 1
    Ängevi (Myckleby IK) Publik: 73
  4. Lörby IF 3
    Växjö DFF Akademi 2
    Lörby Park
  5. Rödsle BK 2
    FC Vetlanda Dam 1
    Fredriksbergs IP Publik: 110
  6. Lindö FF 1
    IFK Norrköping FK 3
    Fastighetsteknik Arena
  7. BK Astrio 6
    Kvibille BK 5
    Söndrums IP A Publik: 90
  8. Hörby FF 0
    Eskilsminne IF 6
    Hörby IP A-plan
  9. IF Brommapojkarna 3
    Älvsjö AIK FF 2
    Grimsta IP 1
  10. IFK Nyköping 2
    Sätra SK 3
    Folkungavallen Publik: 83
  11. Bergdalens IK 1
    Sjömarkens IF 0
    Björkängsvallen, Borås, Konstgräs Publik: 130
  12. Bele Barkarby FF 1
    Boo FF 0
    Veddestavallen 1 Publik: 30
  13. Bengtsfors IF 1
    QBIK 7
    Långevi Konstgräsplan Publik: 220
  14. Sandviks IK 2
    Själevads IK 3
    Storsjö Arena Publik: 95
  15. Sala FF 1
    Enköpings SK UK 3
    Lärkan (konstgräs) Publik: 83
  16. Edsbyn IF FF 0
    Gefle IF FF 1
    Öns IP Publik: 132
  17. Husqvarna FF 2
    Mariebo IK 4
    Zinkensdamm - Naturgräs Publik: 180
  18. Myckle IK 2
    Infjärdens SK 3
    Skogsvallen
  19. Lödöse Nygård IK 2
    Qviding FIF 3
    Tingevi A Publik: 66
  20. Lunds SK 0
    Dösjöbro IF 8
    Smörlyckans IP, plan 1
  21. Korsnäs IF FK 4
    Avesta AIK 3
    Lindvallen A Publik: 73
  22. Sävedalens IF 1
    Jitex Mölndal BK 3
    Vallhamra 1 Gräs
  23. Gamla Upsala SK 1
    Täby FK 2
    Gamlis IP Publik: 68
  24. Rynninge IK 1
    Rävåsens IK Karlskoga 0
    Grenadjärvallen
  25. IFK Trelleborg FK 0
    Borgeby FK 2
    Vångavallen, Trelleborg A-plan
  26. Kovlands IF 2
    IFK Östersund 4
    Ånäsvallen Publik: 89
  1. IFK Östersund 1
    Ljusdals IF 2
    Jämtkraft Arena Publik: 97
  2. Qviding FIF 0
    Kungsbacka DFF 3
    Ruddalen 1 Konstgräs
  3. Rynninge IK 0
    KIF Örebro DFF 3
    Grenadjärvallen Publik: 120
  4. Bele Barkarby FF 1
    IF Brommapojkarna 4
    Veddestavallen 1 Publik: 169
  5. Mariebo IK 3
    Bergdalens IK 1
    Stadsparksvallen Publik: 90
  6. Eskilsminne IF 5
    Dösjöbro IF 7
    Västergårds IP 1 Publik: 119
  7. Själevads IK 0
    Umeå IK FF 2
    Själevads IP A-Plan Publik: 160
  8. Korsnäs IF FK 0
    Kvarnsvedens IK 3
    Lindvallen A Publik: 86
  9. Infjärdens SK 2
    Notvikens IK 1
    IVAB Arena Publik: 77
  10. Gefle IF FF 0
    IK Uppsala Fotboll 4
    Gavlevallen Publik: 58
  11. Skoftebyns IF 1
    Lidköpings FK 8
    Nysätra IP
  12. Jitex Mölndal BK 2
    Göteborgs DFF 0
    Åbyvallen 1 Konstgräs Publik: 212
  13. Lörby IF 1
    Borgeby FK 0
    Lörby Park Publik: 50
  14. Enköpings SK UK 1
    Västerås BK 30 8
    Enavallen A-plan Publik: 73
  15. QBIK 0
    Mallbackens IF Sunne 2
    Västerstrands IP Publik: 80
  16. BK Astrio 0
    IF Böljan Falkenberg 1
    Söndrums IP A Publik: 89
  17. Rödsle BK 0
    Asarums IF FK 3
    Fredriksbergs IP
  18. Tyresö FF 1
    Bollstanäs SK 5
    Tyresövallen 1
  19. IFK Norrköping FK 7
    Sätra SK 0
    Östgötaporten Publik: 42
  20. Täby FK 0
    AIK 6
    Tibblevallen (Täby SC 1) Publik: 150