Spelprogram

Spelprogram

Sortera på:
  1. IF Elfsborg
    Hammarby
    Borås Arena Sänds i: C More Fotboll
  2. Malmö FF
    BK Häcken
    Stadion Sänds i: Sportkanalen
  3. Djurgården
    GIF Sundsvall
    Tele2 Arena Sänds i: C More Live 2
  4. GIF Sundsvall
    Malmö FF
    NP3 Arena Sänds i: C More Fotboll
  5. BK Häcken
    Helsingborgs IF
    Bravida Arena Sänds i: C More Live 2
  6. Östersund
    Falkenbergs FF
    Jämtkraft Arena Sänds i: C More Live
  7. IFK Göteborg
    IF Elfsborg
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Fotboll
  8. Hammarby
    Kalmar FF
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  9. Örebro
    Djurgården
    Behrn Arena Sänds i: C More Fotboll
  10. IFK Norrköping FK
    AIK
    Östgötaporten Sänds i: Sportkanalen
  11. IK Sirius FK
    Athletic Eskilstuna
    Studenternas IP 1 Sänds i: C More Live 2
  12. Athletic Eskilstuna
    Örebro
    Tunavallen Sänds i: C More Fotboll
  13. Falkenbergs FF
    BK Häcken
    Falcon Alkoholfri Arena Sänds i: C More Fotboll
  14. Kalmar FF
    IFK Norrköping FK
    Guldfågeln Arena Sänds i: C More Fotboll
  15. IF Elfsborg
    GIF Sundsvall
    Borås Arena Sänds i: C More Live 4
  16. AIK
    IK Sirius FK
    Nationalarenan, Friends Arena Sänds i: C More Fotboll
  17. Malmö FF
    Östersund
    Stadion Sänds i: C More Fotboll
  18. Helsingborgs IF
    Hammarby
    Olympia, Helsingborg Sänds i: Sportkanalen
  19. Djurgården
    IFK Göteborg
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  20. Östersund
    IF Elfsborg
    Jämtkraft Arena Sänds i: C More Fotboll
  21. Örebro
    AIK
    Behrn Arena Sänds i: C More Fotboll
  22. IFK Norrköping FK
    Falkenbergs FF
    Östgötaporten Sänds i: C More Live 2
  23. GIF Sundsvall
    Kalmar FF
    NP3 Arena Sänds i: C More Fotboll
  24. IK Sirius FK
    Malmö FF
    Studenternas IP 1 Sänds i: C More Fotboll
  25. BK Häcken
    Djurgården
    Bravida Arena Sänds i: Sportkanalen
  26. Hammarby
    Athletic Eskilstuna
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  27. IFK Göteborg
    Helsingborgs IF
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Fotboll
  28. IF Elfsborg
    Örebro
    Borås Arena Sänds i: C More Live 2
  29. Falkenbergs FF
    IK Sirius FK
    Falcon Alkoholfri Arena Sänds i: C More Live 3
  30. Malmö FF
    Hammarby
    Stadion Sänds i: C More Fotboll
  31. AIK
    BK Häcken
    Nationalarenan, Friends Arena Sänds i: C More Live
  32. Athletic Eskilstuna
    Östersund
    Tunavallen Sänds i: C More Live 4
  33. Helsingborgs IF
    GIF Sundsvall
    Olympia, Helsingborg Sänds i: C More Live 2
  34. Kalmar FF
    IFK Göteborg
    Guldfågeln Arena Sänds i: C More Live
  35. Djurgården
    IFK Norrköping FK
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  36. IK Sirius FK
    IF Elfsborg
    Studenternas IP 1 Sänds i: C More Fotboll
  37. Hammarby
    Djurgården
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  38. BK Häcken
    Athletic Eskilstuna
    Bravida Arena Sänds i: C More Live
  39. IFK Norrköping FK
    Malmö FF
    Östgötaporten Sänds i: C More Fotboll
  40. IFK Göteborg
    AIK
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  41. Örebro
    Kalmar FF
    Behrn Arena Sänds i: C More Live 2
  42. GIF Sundsvall
    Falkenbergs FF
    NP3 Arena Sänds i: C More Live 3
  43. Östersund
    Helsingborgs IF
    Jämtkraft Arena Sänds i: C More Fotboll
  1. AIK
    Athletic Eskilstuna
    Nationalarenan, Friends Arena Sänds i: C More Fotboll
  2. IK Sirius FK
    IFK Göteborg
    Studenternas IP 1 Sänds i: C More Fotboll
  3. Falkenbergs FF
    Malmö FF
    Falcon Alkoholfri Arena Sänds i: C More Fotboll
  4. Kalmar FF
    Östersund
    Guldfågeln Arena Sänds i: C More Live 2
  5. BK Häcken
    GIF Sundsvall
    Bravida Arena Sänds i: C More Live
  6. Örebro
    Hammarby
    Behrn Arena Sänds i: C More Fotboll
  7. Helsingborgs IF
    Djurgården
    Olympia, Helsingborg Sänds i: Sportkanalen
  8. IF Elfsborg
    IFK Norrköping FK
    Borås Arena Sänds i: C More Fotboll
  9. Hammarby
    IK Sirius FK
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  10. Östersund
    BK Häcken
    Jämtkraft Arena Sänds i: C More Fotboll
  11. Kalmar FF
    Helsingborgs IF
    Guldfågeln Arena Sänds i: C More Fotboll
  12. Athletic Eskilstuna
    Falkenbergs FF
    Tunavallen Sänds i: C More Live 2
  13. GIF Sundsvall
    Örebro
    NP3 Arena Sänds i: C More Fotboll
  14. Djurgården
    AIK
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  15. Malmö FF
    IF Elfsborg
    Stadion Sänds i: C More Fotboll
  16. IFK Norrköping FK
    IFK Göteborg
    Östgötaporten Sänds i: Sportkanalen
  17. Hammarby
    Östersund
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  18. Helsingborgs IF
    AIK
    Olympia, Helsingborg Sänds i: Sportkanalen
  19. IF Elfsborg
    Athletic Eskilstuna
    Borås Arena Sänds i: C More Live 4
  20. Falkenbergs FF
    Djurgården
    Falcon Alkoholfri Arena Sänds i: C More Fotboll
  21. BK Häcken
    Kalmar FF
    Bravida Arena Sänds i: C More Live 2
  22. IK Sirius FK
    GIF Sundsvall
    Studenternas IP 1 Sänds i: C More Live 3
  23. Örebro
    IFK Norrköping FK
    Behrn Arena Sänds i: C More Live
  24. IFK Göteborg
    Malmö FF
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Fotboll
  25. Athletic Eskilstuna
    Helsingborgs IF
    Tunavallen Sänds i: C More Fotboll
  26. Malmö FF
    Kalmar FF
    Stadion Sänds i: C More Fotboll
  27. IK Sirius FK
    BK Häcken
    Studenternas IP 1 Sänds i: C More Live
  28. Djurgården
    IF Elfsborg
    Tele2 Arena Sänds i: C More Fotboll
  29. IFK Göteborg
    Hammarby
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  30. IFK Norrköping FK
    GIF Sundsvall
    Östgötaporten Sänds i: C More Live 2
  31. Östersund
    Örebro
    Jämtkraft Arena Sänds i: C More Live 3
  32. AIK
    Falkenbergs FF
    Nationalarenan, Friends Arena Sänds i: C More Fotboll
  1. Hammarby
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  2. Djurgården
    Östersund
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  3. BK Häcken
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  4. Helsingborgs IF
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  5. Örebro
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  6. GIF Sundsvall
    AIK
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  7. Kalmar FF
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  8. Malmö FF
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Stadion
  9. IFK Göteborg
    Örebro
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  10. Helsingborgs IF
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  11. IF Elfsborg
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Borås Arena
  12. Falkenbergs FF
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  13. Östersund
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  14. AIK
    Hammarby
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  15. IK Sirius FK
    Djurgården
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1
  16. Athletic Eskilstuna
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd Tunavallen
  17. GIF Sundsvall
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  18. Östersund
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  19. Örebro
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  20. Falkenbergs FF
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  21. IFK Norrköping FK
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  22. Djurgården
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  23. BK Häcken
    Hammarby
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  24. AIK
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  25. IF Elfsborg
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Borås Arena
  26. IFK Norrköping FK
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  27. Kalmar FF
    AIK
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  28. Malmö FF
    Örebro
    Tid ej fastställd Stadion
  29. Hammarby
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  30. IFK Göteborg
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  31. IK Sirius FK
    Östersund
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1
  32. Athletic Eskilstuna
    Djurgården
    Tid ej fastställd Tunavallen
  33. BK Häcken
    Örebro
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  34. Helsingborgs IF
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  35. Falkenbergs FF
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  36. GIF Sundsvall
    Hammarby
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  37. Östersund
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  38. Djurgården
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  39. AIK
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  40. Athletic Eskilstuna
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Tunavallen
  41. IFK Göteborg
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  42. Örebro
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  43. IFK Norrköping FK
    Östersund
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  44. GIF Sundsvall
    BK Häcken
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  45. Kalmar FF
    Djurgården
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  46. Malmö FF
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Stadion
  47. Hammarby
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  48. AIK
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  49. Helsingborgs IF
    Örebro
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  50. IF Elfsborg
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Borås Arena
  51. Falkenbergs FF
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  52. Östersund
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  53. Djurgården
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  54. IFK Göteborg
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  55. IK Sirius FK
    AIK
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1
  56. Athletic Eskilstuna
    Hammarby
    Tid ej fastställd Tunavallen
  57. IF Elfsborg
    Djurgården
    Tid ej fastställd Borås Arena
  58. Örebro
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  59. Falkenbergs FF
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  60. Östersund
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  61. Kalmar FF
    Hammarby
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  62. Malmö FF
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Stadion
  63. BK Häcken
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  64. Kalmar FF
    Örebro
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  65. IFK Göteborg
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  66. BK Häcken
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  67. IFK Norrköping FK
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  68. GIF Sundsvall
    Östersund
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  69. Hammarby
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  70. Djurgården
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  71. Athletic Eskilstuna
    AIK
    Tid ej fastställd Tunavallen
  72. Helsingborgs IF
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  73. IF Elfsborg
    Östersund
    Tid ej fastställd Borås Arena
  74. Örebro
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  75. Malmö FF
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Stadion
  76. Hammarby
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  77. Djurgården
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  78. AIK
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  79. IK Sirius FK
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1
  80. GIF Sundsvall
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  81. Falkenbergs FF
    Hammarby
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  82. IFK Norrköping FK
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  83. Östersund
    AIK
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  84. Malmö FF
    Djurgården
    Tid ej fastställd Stadion
  85. IFK Göteborg
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  86. IK Sirius FK
    Örebro
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1
  87. Athletic Eskilstuna
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Tunavallen
  88. Helsingborgs IF
    Östersund
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  89. IF Elfsborg
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Borås Arena
  90. Örebro
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  91. IFK Norrköping FK
    Hammarby
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  92. GIF Sundsvall
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  93. Kalmar FF
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  94. BK Häcken
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  95. AIK
    Djurgården
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  96. IK Sirius FK
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1
  97. Örebro
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  98. Östersund
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  99. Malmö FF
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd Stadion
  100. Hammarby
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  101. Djurgården
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  102. BK Häcken
    AIK
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  103. Athletic Eskilstuna
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Tunavallen
  104. Helsingborgs IF
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  105. IF Elfsborg
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Borås Arena
  106. Falkenbergs FF
    Östersund
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  107. IFK Norrköping FK
    Örebro
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  108. GIF Sundsvall
    Djurgården
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  109. Kalmar FF
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  110. Hammarby
    AIK
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  111. IFK Göteborg
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  112. Örebro
    Östersund
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  113. IFK Norrköping FK
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  114. Kalmar FF
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  115. Malmö FF
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Stadion
  116. Djurgården
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  117. BK Häcken
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  118. AIK
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  119. IK Sirius FK
    Hammarby
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1
  120. IFK Göteborg
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  121. Helsingborgs IF
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  122. IF Elfsborg
    AIK
    Tid ej fastställd Borås Arena
  123. Falkenbergs FF
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  124. GIF Sundsvall
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  125. Östersund
    Djurgården
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  126. Hammarby
    Örebro
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  127. Athletic Eskilstuna
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Tunavallen
  128. AIK
    Örebro
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  129. IF Elfsborg
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Borås Arena
  130. GIF Sundsvall
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  131. Kalmar FF
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  132. Malmö FF
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Stadion
  133. Djurgården
    Hammarby
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  134. BK Häcken
    Östersund
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  135. IK Sirius FK
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1
  136. Helsingborgs IF
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  137. Örebro
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  138. Falkenbergs FF
    AIK
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  139. IFK Norrköping FK
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  140. Östersund
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  141. Hammarby
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  142. IFK Göteborg
    Djurgården
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  143. Athletic Eskilstuna
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Tunavallen
  144. IF Elfsborg
    IFK Göteborg
    Tid ej fastställd Borås Arena
  145. GIF Sundsvall
    Helsingborgs IF
    Tid ej fastställd NP3 Arena
  146. Östersund
    Hammarby
    Tid ej fastställd Jämtkraft Arena
  147. Kalmar FF
    Falkenbergs FF
    Tid ej fastställd Guldfågeln Arena
  148. Malmö FF
    AIK
    Tid ej fastställd Stadion
  149. Djurgården
    Örebro
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  150. BK Häcken
    IFK Norrköping FK
    Tid ej fastställd Bravida Arena
  151. Athletic Eskilstuna
    IK Sirius FK
    Tid ej fastställd Tunavallen
  152. Helsingborgs IF
    IF Elfsborg
    Tid ej fastställd Olympia, Helsingborg
  153. Örebro
    Malmö FF
    Tid ej fastställd Behrn Arena
  154. Falkenbergs FF
    Athletic Eskilstuna
    Tid ej fastställd Falcon Alkoholfri Arena
  155. IFK Norrköping FK
    Djurgården
    Tid ej fastställd Östgötaporten
  156. Hammarby
    BK Häcken
    Tid ej fastställd Tele2 Arena
  157. IFK Göteborg
    Östersund
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  158. AIK
    GIF Sundsvall
    Tid ej fastställd Nationalarenan, Friends Arena
  159. IK Sirius FK
    Kalmar FF
    Tid ej fastställd Studenternas IP 1