Spelprogram

Spelprogram

Sortera på:
  1. IK Brage
    IK Frej Täby
    Domnarvsvallen Sänds i: C More Live 4
  2. Jönköpings Södra IF
    Halmstad
    Stadsparksvallen Sänds i: C More Fotboll
  3. GAIS
    Östers IF
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Fotboll
  4. Degerfors IF
    Jönköpings Södra IF
    Stora Valla Sänds i: Sportkanalen
  5. Halmstad
    Örgryte IS FF
    Örjans Vall Sänds i: Sportkanalen
  6. Dalkurd
    IF Brommapojkarna
    Gavlevallen Sänds i: Sportkanalen
  7. Varbergs BoIS FC
    Trelleborgs FF
    Påskbergsvallen A Sänds i: C More Live 2
  8. IK Frej Täby
    Syrianska FC
    Vikingavallen/Täby IP 1 Sänds i: C More Live
  9. Norrby IF
    Mjällby AIF
    Borås Arena Sänds i: C More Live 3
  10. Västerås SK FK
    IK Brage
    Solid Park Arena Sänds i: C More Fotboll
  11. Jönköpings Södra IF
    Dalkurd
    Stadsparksvallen Sänds i: Sportkanalen
  12. Mjällby AIF
    Västerås SK FK
    Strandvallen A-plan Sänds i: C More Live
  13. IK Brage
    Halmstad
    Domnarvsvallen Sänds i: Sportkanalen
  14. IF Brommapojkarna
    GAIS
    Grimsta IP 1 Sänds i: Sportkanalen
  15. Syrianska FC
    Varbergs BoIS FC
    Södertälje Fotbollsarena Sänds i: C More Live
  16. Örgryte IS FF
    IK Frej Täby
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Live
  17. Trelleborgs FF
    Norrby IF
    Vångavallen, Trelleborg A-plan Sänds i: C More Live 2
  18. Östers IF
    Degerfors IF
    Myresjöhus Arena 1 Sänds i: C More Fotboll
  19. GAIS
    IK Brage
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  20. Degerfors IF
    Örgryte IS FF
    Stora Valla Sänds i: Sportkanalen
  21. Norrby IF
    Jönköpings Södra IF
    Borås Arena Sänds i: C More Fotboll
  22. Dalkurd
    Mjällby AIF
    Gavlevallen Sänds i: C More Live
  23. Västerås SK FK
    Trelleborgs FF
    Solid Park Arena Sänds i: Sportkanalen
  24. Halmstad
    Syrianska FC
    Örjans Vall Sänds i: Sportkanalen
  25. IK Frej Täby
    Östers IF
    Vikingavallen/Täby IP 1 Sänds i: C More Live
  26. Varbergs BoIS FC
    IF Brommapojkarna
    Påskbergsvallen A Sänds i: C More Live 2
  27. Örgryte IS FF
    Västerås SK FK
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Fotboll
  28. Mjällby AIF
    Degerfors IF
    Strandvallen A-plan Sänds i: Sportkanalen
  29. Jönköpings Södra IF
    IK Frej Täby
    Stadsparksvallen Sänds i: C More Live
  30. IF Brommapojkarna
    Halmstad
    Grimsta IP 1 Sänds i: Sportkanalen
  31. Trelleborgs FF
    Dalkurd
    Vångavallen, Trelleborg A-plan Sänds i: Sportkanalen
  32. IK Brage
    Varbergs BoIS FC
    Domnarvsvallen Sänds i: C More Live 2
  33. Syrianska FC
    GAIS
    Södertälje Fotbollsarena Sänds i: C More Live
  34. Östers IF
    Norrby IF
    Myresjöhus Arena 1 Sänds i: C More Live
  1. Norrby IF
    IF Brommapojkarna
    Borås Arena Sänds i: C More Fotboll
  2. Västerås SK FK
    Varbergs BoIS FC
    Solid Park Arena Sänds i: C More Live
  3. Mjällby AIF
    Örgryte IS FF
    Strandvallen A-plan Sänds i: Sportkanalen
  4. GAIS
    Jönköpings Södra IF
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  5. Halmstad
    Östers IF
    Örjans Vall Sänds i: Sportkanalen
  6. Dalkurd
    Syrianska FC
    Gavlevallen Sänds i: C More Live
  7. IK Frej Täby
    Trelleborgs FF
    Vikingavallen/Täby IP 1 Sänds i: C More Live 2
  8. Degerfors IF
    IK Brage
    Stora Valla Sänds i: C More Fotboll
  9. GAIS
    IK Frej Täby
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  10. Trelleborgs FF
    Halmstad
    Vångavallen, Trelleborg A-plan Sänds i: Sportkanalen
  11. IF Brommapojkarna
    Degerfors IF
    Grimsta IP 1 Sänds i: Sportkanalen
  12. Varbergs BoIS FC
    Dalkurd
    Påskbergsvallen A Sänds i: C More Live 3
  13. Örgryte IS FF
    Jönköpings Södra IF
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  14. Östers IF
    Västerås SK FK
    Myresjöhus Arena 1 Sänds i: Sportkanalen
  15. IK Brage
    Norrby IF
    Domnarvsvallen Sänds i: C More Live
  16. Syrianska FC
    Mjällby AIF
    Södertälje Fotbollsarena Sänds i: C More Live 2
  17. Halmstad
    GAIS
    Örjans Vall Sänds i: Sportkanalen
  18. Örgryte IS FF
    Varbergs BoIS FC
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Live
  19. Mjällby AIF
    Trelleborgs FF
    Strandvallen A-plan Sänds i: C More Live 5
  20. IK Frej Täby
    IF Brommapojkarna
    Vikingavallen/Täby IP 1 Sänds i: C More Play
  21. Västerås SK FK
    Syrianska FC
    Solid Park Arena Sänds i: C More Live 2
  22. Jönköpings Södra IF
    Östers IF
    Stadsparksvallen Sänds i: Sportkanalen
  23. Dalkurd
    IK Brage
    Gavlevallen Sänds i: C More Live 3
  24. Degerfors IF
    Norrby IF
    Stora Valla Sänds i: C More Live 4
  25. Varbergs BoIS FC
    Halmstad
    Påskbergsvallen A Sänds i: Sportkanalen
  26. Trelleborgs FF
    Örgryte IS FF
    Vångavallen, Trelleborg A-plan Sänds i: Sportkanalen
  27. Norrby IF
    IK Frej Täby
    Borås Arena Sänds i: C More Live 2
  28. Östers IF
    Mjällby AIF
    Myresjöhus Arena 1 Sänds i: Sportkanalen
  29. IF Brommapojkarna
    Jönköpings Södra IF
    Grimsta IP 1 Sänds i: C More Live
  30. IK Brage
    Syrianska FC
    Domnarvsvallen Sänds i: C More Live 2
  31. GAIS
    Västerås SK FK
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  32. Degerfors IF
    Dalkurd
    Stora Valla Sänds i: C More Fotboll
  33. Halmstad
    Degerfors IF
    Örjans Vall Sänds i: Sportkanalen
  34. IK Frej Täby
    Varbergs BoIS FC
    Vikingavallen/Täby IP 1 Sänds i: C More Live
  35. Syrianska FC
    IF Brommapojkarna
    Södertälje Fotbollsarena Sänds i: C More Live 2
  36. Jönköpings Södra IF
    IK Brage
    Stadsparksvallen Sänds i: Sportkanalen
  37. Mjällby AIF
    GAIS
    Strandvallen A-plan Sänds i: Sportkanalen
  38. Trelleborgs FF
    Östers IF
    Vångavallen, Trelleborg A-plan Sänds i: Sportkanalen
  39. Västerås SK FK
    Norrby IF
    Solid Park Arena Sänds i: C More Live
  40. Dalkurd
    Örgryte IS FF
    Gavlevallen Sänds i: Sportkanalen
  1. Halmstad
    Västerås SK FK
    Örjans Vall Sänds i: Sportkanalen
  2. Norrby IF
    Dalkurd
    Borås Arena Sänds i: C More Live 4
  3. Mjällby AIF
    Jönköpings Södra IF
    Strandvallen A-plan Sänds i: C More Live 3
  4. Degerfors IF
    IK Frej Täby
    Stora Valla Sänds i: C More Live 2
  5. Varbergs BoIS FC
    GAIS
    Påskbergsvallen A Sänds i: Sportkanalen
  6. IF Brommapojkarna
    Trelleborgs FF
    Grimsta IP 1 Sänds i: C More Fotboll
  7. Östers IF
    IK Brage
    Myresjöhus Arena 1 Sänds i: Sportkanalen
  8. Örgryte IS FF
    Syrianska FC
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  9. Västerås SK FK
    IK Frej Täby
    Solid Park Arena Sänds i: C More Live 4
  10. Jönköpings Södra IF
    Varbergs BoIS FC
    Stadsparksvallen Sänds i: C More Live 2
  11. Trelleborgs FF
    Degerfors IF
    Vångavallen, Trelleborg A-plan Sänds i: C More Fotboll
  12. IF Brommapojkarna
    Mjällby AIF
    Grimsta IP 1 Sänds i: C More Live 3
  13. Syrianska FC
    Östers IF
    Södertälje Fotbollsarena Sänds i: C More Fotboll
  14. GAIS
    Norrby IF
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Fotboll
  15. Dalkurd
    Halmstad
    Gavlevallen Sänds i: Sportkanalen
  16. IK Brage
    Örgryte IS FF
    Domnarvsvallen Sänds i: Sportkanalen
  17. Syrianska FC
    Jönköpings Södra IF
    Södertälje Fotbollsarena Sänds i: Sportkanalen
  18. Östers IF
    IF Brommapojkarna
    Myresjöhus Arena 1 Sänds i: Sportkanalen
  19. IK Brage
    Trelleborgs FF
    Domnarvsvallen Sänds i: C More Fotboll
  20. IK Frej Täby
    Dalkurd
    Vikingavallen/Täby IP 1 Sänds i: C More Live 3
  21. Varbergs BoIS FC
    Norrby IF
    Påskbergsvallen A Sänds i: C More Live 2
  22. Degerfors IF
    Västerås SK FK
    Stora Valla Sänds i: Sportkanalen
  23. Halmstad
    Mjällby AIF
    Örjans Vall Sänds i: Sportkanalen
  24. Örgryte IS FF
    GAIS
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Fotboll
  25. Jönköpings Södra IF
    Trelleborgs FF
    Stadsparksvallen Sänds i: Sportkanalen
  26. Mjällby AIF
    IK Brage
    Strandvallen A-plan Sänds i: C More Fotboll
  27. Halmstad
    IK Frej Täby
    Örjans Vall Sänds i: C More Live
  28. IF Brommapojkarna
    Örgryte IS FF
    Grimsta IP 1 Sänds i: Sportkanalen
  29. Östers IF
    Varbergs BoIS FC
    Myresjöhus Arena 1 Sänds i: C More Live
  30. Norrby IF
    Syrianska FC
    Borås Arena Sänds i: C More Live 2
  31. GAIS
    Degerfors IF
    Gamla Ullevi Sänds i: Sportkanalen
  32. Dalkurd
    Västerås SK FK
    Gavlevallen Sänds i: Sportkanalen
  1. Varbergs BoIS FC
    Degerfors IF
    Påskbergsvallen A Sänds i: Sportkanalen
  2. Örgryte IS FF
    Östers IF
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Live
  3. Trelleborgs FF
    Syrianska FC
    Vångavallen, Trelleborg A-plan Sänds i: C More Live 3
  4. IK Frej Täby
    Mjällby AIF
    Vikingavallen/Täby IP 1 Sänds i: C More Live 4
  5. IK Brage
    IF Brommapojkarna
    Domnarvsvallen Sänds i: Sportkanalen
  6. GAIS
    Dalkurd
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Live
  7. Norrby IF
    Halmstad
    Borås Arena Sänds i: Sportkanalen
  8. Västerås SK FK
    Jönköpings Södra IF
    Solid Park Arena Sänds i: Sportkanalen
  9. IF Brommapojkarna
    Norrby IF
    Grimsta IP 1 Sänds i: C More Live
  10. Dalkurd
    Varbergs BoIS FC
    Gavlevallen Sänds i: C More Live 2
  11. Degerfors IF
    GAIS
    Stora Valla Sänds i: Sportkanalen
  12. Syrianska FC
    IK Brage
    Södertälje Fotbollsarena Sänds i: C More Live 3
  13. IK Frej Täby
    Örgryte IS FF
    Vikingavallen/Täby IP 1 Sänds i: Sportkanalen
  14. Mjällby AIF
    Halmstad
    Strandvallen A-plan Sänds i: Sportkanalen
  15. Östers IF
    Trelleborgs FF
    Myresjöhus Arena 1 Sänds i: Sportkanalen
  16. Jönköpings Södra IF
    Västerås SK FK
    Stadsparksvallen Sänds i: Sportkanalen
  17. Halmstad
    IF Brommapojkarna
    Örjans Vall Sänds i: Sportkanalen
  18. Trelleborgs FF
    IK Frej Täby
    Vångavallen, Trelleborg A-plan Sänds i: C More Live 2
  19. Norrby IF
    Östers IF
    Borås Arena Sänds i: C More Live 3
  20. IK Brage
    Mjällby AIF
    Domnarvsvallen Sänds i: Sportkanalen
  21. GAIS
    Syrianska FC
    Gamla Ullevi Sänds i: C More Live
  22. Jönköpings Södra IF
    Degerfors IF
    Stadsparksvallen Sänds i: Sportkanalen
  23. Västerås SK FK
    Dalkurd
    Solid Park Arena Sänds i: Sportkanalen
  24. Varbergs BoIS FC
    Örgryte IS FF
    Påskbergsvallen A Sänds i: Sportkanalen
  1. Mjällby AIF
    Norrby IF
    Tid ej fastställd Strandvallen A-plan
  2. Örgryte IS FF
    Halmstad
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  3. IF Brommapojkarna
    IK Brage
    Tid ej fastställd Grimsta IP 1
  4. Östers IF
    GAIS
    Tid ej fastställd Myresjöhus Arena 1
  5. Dalkurd
    Jönköpings Södra IF
    Tid ej fastställd Gavlevallen
  6. IK Frej Täby
    Västerås SK FK
    Tid ej fastställd Vikingavallen/Täby IP 1
  7. Degerfors IF
    Varbergs BoIS FC
    Tid ej fastställd Stora Valla
  8. Syrianska FC
    Trelleborgs FF
    Tid ej fastställd Södertälje Fotbollsarena
  9. GAIS
    Mjällby AIF
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  10. Halmstad
    Dalkurd
    Tid ej fastställd Örjans Vall
  11. Västerås SK FK
    Örgryte IS FF
    Tid ej fastställd Solid Park Arena
  12. Jönköpings Södra IF
    Syrianska FC
    Tid ej fastställd Stadsparksvallen
  13. Trelleborgs FF
    IF Brommapojkarna
    Tid ej fastställd Vångavallen, Trelleborg A-plan
  14. Norrby IF
    Degerfors IF
    Tid ej fastställd Borås Arena
  15. IK Brage
    Östers IF
    Tid ej fastställd Domnarvsvallen
  16. Varbergs BoIS FC
    IK Frej Täby
    Tid ej fastställd Påskbergsvallen A
  17. Örgryte IS FF
    Mjällby AIF
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  18. Västerås SK FK
    Halmstad
    Tid ej fastställd Solid Park Arena
  19. IF Brommapojkarna
    Östers IF
    Tid ej fastställd Grimsta IP 1
  20. Dalkurd
    GAIS
    Tid ej fastställd Gavlevallen
  21. IK Frej Täby
    Jönköpings Södra IF
    Tid ej fastställd Vikingavallen/Täby IP 1
  22. Varbergs BoIS FC
    IK Brage
    Tid ej fastställd Påskbergsvallen A
  23. Degerfors IF
    Trelleborgs FF
    Tid ej fastställd Stora Valla
  24. Syrianska FC
    Norrby IF
    Tid ej fastställd Södertälje Fotbollsarena
  25. GAIS
    IF Brommapojkarna
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  26. Halmstad
    Jönköpings Södra IF
    Tid ej fastställd Örjans Vall
  27. Trelleborgs FF
    Varbergs BoIS FC
    Tid ej fastställd Vångavallen, Trelleborg A-plan
  28. Östers IF
    Örgryte IS FF
    Tid ej fastställd Myresjöhus Arena 1
  29. Norrby IF
    IK Brage
    Tid ej fastställd Borås Arena
  30. Mjällby AIF
    Dalkurd
    Tid ej fastställd Strandvallen A-plan
  31. IK Frej Täby
    Degerfors IF
    Tid ej fastställd Vikingavallen/Täby IP 1
  32. Syrianska FC
    Västerås SK FK
    Tid ej fastställd Södertälje Fotbollsarena
  33. Jönköpings Södra IF
    Örgryte IS FF
    Tid ej fastställd Stadsparksvallen
  34. Trelleborgs FF
    Västerås SK FK
    Tid ej fastställd Vångavallen, Trelleborg A-plan
  35. IF Brommapojkarna
    Syrianska FC
    Tid ej fastställd Grimsta IP 1
  36. IK Brage
    GAIS
    Tid ej fastställd Domnarvsvallen
  37. Mjällby AIF
    IK Frej Täby
    Tid ej fastställd Strandvallen A-plan
  38. Dalkurd
    Norrby IF
    Tid ej fastställd Gavlevallen
  39. Varbergs BoIS FC
    Östers IF
    Tid ej fastställd Påskbergsvallen A
  40. Degerfors IF
    Halmstad
    Tid ej fastställd Stora Valla
  41. Örgryte IS FF
    Trelleborgs FF
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  42. Västerås SK FK
    IF Brommapojkarna
    Tid ej fastställd Solid Park Arena
  43. Östers IF
    Jönköpings Södra IF
    Tid ej fastställd Myresjöhus Arena 1
  44. Norrby IF
    Varbergs BoIS FC
    Tid ej fastställd Borås Arena
  45. IK Brage
    Dalkurd
    Tid ej fastställd Domnarvsvallen
  46. GAIS
    Halmstad
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  47. Degerfors IF
    Mjällby AIF
    Tid ej fastställd Stora Valla
  48. Syrianska FC
    IK Frej Täby
    Tid ej fastställd Södertälje Fotbollsarena
  49. Örgryte IS FF
    IK Brage
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  50. Halmstad
    Trelleborgs FF
    Tid ej fastställd Örjans Vall
  51. Västerås SK FK
    Degerfors IF
    Tid ej fastställd Solid Park Arena
  52. Jönköpings Södra IF
    Norrby IF
    Tid ej fastställd Stadsparksvallen
  53. Mjällby AIF
    IF Brommapojkarna
    Tid ej fastställd Strandvallen A-plan
  54. Dalkurd
    Östers IF
    Tid ej fastställd Gavlevallen
  55. IK Frej Täby
    GAIS
    Tid ej fastställd Vikingavallen/Täby IP 1
  56. Varbergs BoIS FC
    Syrianska FC
    Tid ej fastställd Påskbergsvallen A
  57. Trelleborgs FF
    Mjällby AIF
    Tid ej fastställd Vångavallen, Trelleborg A-plan
  58. IF Brommapojkarna
    IK Frej Täby
    Tid ej fastställd Grimsta IP 1
  59. Östers IF
    Halmstad
    Tid ej fastställd Myresjöhus Arena 1
  60. Norrby IF
    Västerås SK FK
    Tid ej fastställd Borås Arena
  61. IK Brage
    Degerfors IF
    Tid ej fastställd Domnarvsvallen
  62. GAIS
    Örgryte IS FF
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  63. Varbergs BoIS FC
    Jönköpings Södra IF
    Tid ej fastställd Påskbergsvallen A
  64. Syrianska FC
    Dalkurd
    Tid ej fastställd Södertälje Fotbollsarena
  65. Örgryte IS FF
    IF Brommapojkarna
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  66. Halmstad
    Varbergs BoIS FC
    Tid ej fastställd Örjans Vall
  67. Västerås SK FK
    Östers IF
    Tid ej fastställd Solid Park Arena
  68. Jönköpings Södra IF
    Mjällby AIF
    Tid ej fastställd Stadsparksvallen
  69. Norrby IF
    GAIS
    Tid ej fastställd Borås Arena
  70. Dalkurd
    Trelleborgs FF
    Tid ej fastställd Gavlevallen
  71. IK Frej Täby
    IK Brage
    Tid ej fastställd Vikingavallen/Täby IP 1
  72. Degerfors IF
    Syrianska FC
    Tid ej fastställd Stora Valla
  73. Halmstad
    Norrby IF
    Tid ej fastställd Örjans Vall
  74. Jönköpings Södra IF
    GAIS
    Tid ej fastställd Stadsparksvallen
  75. Trelleborgs FF
    IK Brage
    Tid ej fastställd Vångavallen, Trelleborg A-plan
  76. Mjällby AIF
    Östers IF
    Tid ej fastställd Strandvallen A-plan
  77. Dalkurd
    IK Frej Täby
    Tid ej fastställd Gavlevallen
  78. Varbergs BoIS FC
    Västerås SK FK
    Tid ej fastställd Påskbergsvallen A
  79. Degerfors IF
    IF Brommapojkarna
    Tid ej fastställd Stora Valla
  80. Syrianska FC
    Örgryte IS FF
    Tid ej fastställd Södertälje Fotbollsarena
  81. Örgryte IS FF
    Degerfors IF
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  82. Västerås SK FK
    Mjällby AIF
    Tid ej fastställd Solid Park Arena
  83. IF Brommapojkarna
    Dalkurd
    Tid ej fastställd Grimsta IP 1
  84. Östers IF
    Syrianska FC
    Tid ej fastställd Myresjöhus Arena 1
  85. Norrby IF
    Trelleborgs FF
    Tid ej fastställd Borås Arena
  86. IK Brage
    Jönköpings Södra IF
    Tid ej fastställd Domnarvsvallen
  87. GAIS
    Varbergs BoIS FC
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  88. IK Frej Täby
    Halmstad
    Tid ej fastställd Vikingavallen/Täby IP 1
  89. Örgryte IS FF
    Dalkurd
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  90. Halmstad
    IK Brage
    Tid ej fastställd Örjans Vall
  91. Västerås SK FK
    GAIS
    Tid ej fastställd Solid Park Arena
  92. Trelleborgs FF
    Jönköpings Södra IF
    Tid ej fastställd Vångavallen, Trelleborg A-plan
  93. IF Brommapojkarna
    Varbergs BoIS FC
    Tid ej fastställd Grimsta IP 1
  94. Mjällby AIF
    Syrianska FC
    Tid ej fastställd Strandvallen A-plan
  95. IK Frej Täby
    Norrby IF
    Tid ej fastställd Vikingavallen/Täby IP 1
  96. Degerfors IF
    Östers IF
    Tid ej fastställd Stora Valla
  97. Jönköpings Södra IF
    IF Brommapojkarna
    Tid ej fastställd Stadsparksvallen
  98. Östers IF
    IK Frej Täby
    Tid ej fastställd Myresjöhus Arena 1
  99. Norrby IF
    Örgryte IS FF
    Tid ej fastställd Borås Arena
  100. IK Brage
    Västerås SK FK
    Tid ej fastställd Domnarvsvallen
  101. GAIS
    Trelleborgs FF
    Tid ej fastställd Gamla Ullevi
  102. Dalkurd
    Degerfors IF
    Tid ej fastställd Gavlevallen
  103. Varbergs BoIS FC
    Mjällby AIF
    Tid ej fastställd Påskbergsvallen A
  104. Syrianska FC
    Halmstad
    Tid ej fastställd Södertälje Fotbollsarena